Тенда
за Градина

Одберете една од многутте модели кои ви ги нудиме
мкд 9.990

Гарден
Програма

Елеганција во просторното уредување
мкд 15.500

Столици за
Градина или тераса

Погледнете ја целосната понуда и одберете парче мебел за Вашата градина
НОВИ МОДЕЛИ НА СЕТОВИ

  МЕБЕЛ ЗА ГРАДИНА

  Одберете парче мебел за вашата градина и уживајте во него!

  Гарден програма (363)

  Лулки (25)

  Маси (40)

  Сетови (52)

  Столици (36)

  САКСИИ ЗА ДВОР

  Декоративна Фигура Магаре Големо

  ден 3,150.00
  Додај во кошница

  Декоративна Фигура Магаренце Мало

  ден 1,150.00
  Додај во кошница

  Декоративна Фигура Морска Девојка

  ден 1,630.00
  Додај во кошница

  Декоративна Фигура Штрк

  ден 1,690.00
  Додај во кошница

  Жардињера Планика Макси XL

  ден 1,100.00
  Додај во кошница

  СКАРИ НА ЖАР

  ДОЗНАЈТЕ ПРВИ ЗА НАШИТЕ ПРОМОЦИИ И АКЦИИ ПРЕД ДРУГИТЕ!

  Брза достава низ цела Македонија до врата

  Можност за плаќање онлајн и на врата

  Корисничка поддршка

  100% Безбедно плаќање